امروزه با طراحی دکوراسیون های زیبا ما به چگونگی ذوق و سلیقه طراحان داخلی پی میبریم و با استفاده از پوسترهای دیواری سه بعدی لاکچری این طراحی بسیار خاص و جذاب می شود و کار طراح را با نهایت سلیقه و مد به تصویر میکشد.تصاویر ارائه شده توسط این پوسترهای زیبا و لاکچری بسیار پرطرفدار و مورد پسند طراحان داخلی ساختمان مسکونی و تجاری می باشد.

این محصولات زیبا و چشم نواز میتواند کیفیت طراحی صورت گرفته در محیط کار یا منزل ما را بشدت افزایش دهندو باعث تحسین مخاطب ازدیدن این تصاویر لوکس می شوند.

گرچه خریداران برای انتخاب این نوع کاغذ دیواری سه بعدی لوکس نیاز به توجه بسیار زیاد و خسته کننده دارند تا بتوانند از بین این همه کارهای شیک و لاکچری و چشم نواز انتخاب درستی را داشته باشند.ولی با انتخاب درست مشاوران خرید این زحمت از دوش مشتریان برداشته می‌شود.

ما در این مقاله تمام سعی خودرا برآن داریم  ،که بتوانیم با معرفی این محصولات تا حدودی برای شما دوستان عزیز کمکی در انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری لوکس داشته  باشیم.

ویژگی پوسترهای سه بعدی

متاسفانه برخی از فروشگاه ها محصولات ساده خودرا درغالب پوستر های سه بعدی معرفی میکنند و مشتریان با توجه به اعتمادی که به فروشنده دارند و خود از نوع محصولات بی اطلاع هستند ،فریب این تبلیغات را میخورند و با دید اینکه از پوستر سه بعدی برای دکوراسیون خود استفاده کرده اند ؛بعد از مدتی متوجه  این اشتباه خود می شوند و به علت اینکه ما مشتریان خود را سرمایه خود می‌دانیم و به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما برای خرید و مشاوره دکوراسیون به فروشگاه های معتبر مراجعه فرمایید .

پوسترهای دیواری به علت الهام گرفتن از تاریخ و جغرافیا و فلسفه و … تصاویر ارائه شده را بسیارلوکس و گران بها و با ارزش نشان می‌دهد.

این تصاویر زیبا همرا با استفاده از  متریال  درجه یک باعث شده است این محصول جزء ارزشمندترین و گران قیمت ترین نوع کاغذ دیواری های سه بعدی باشد در ضمن برخی از این محصولات نیز در عین داشتن این تصاویر زیبا همچنین دارای برجستگی هایی نیز می باشد که بر لوکس و لاکچری بودن آن می افزاید.

انتخاب کدام  مناسب تر است کاغذ دیواری لوکس یا کاغذ دیواری سه بعدی لاکچری

پوستر دیواری سه بعدی لاکچری، نوعی دیوار پوش جذاب می باشد که طرح های ارائه شده را با بهترین متریال و زیبایی به تصویر میکشد و جزءپرطرفدارترین کارها در زمینه کاغذ دیواری می باشد که هم در منازل مسکونی و هم تجاری و نیز در دفاتر کار میشود از آن استفاده کرد و مخاطب با دیدن آن ذوق و سلیقه طراح و سازنده این نوع پوستر های سه بعدی را تحسین میکند.

پوستر های سه بعدی  لاکچری بهتر است یا کاغذ دیواری لوکس
در پوستر های سه بعدی لاکچری نوعی دیوار پوش می باشد که از لحاظ مدرن بودن و شیک بودن در رتبه های اول قرار دارد و با رنگ های لوکس و اشرافی که درآن بکار میرود باعث زیباترو چشم نواز تر از کاغذهای  دیواری لوکس می باشد .

پوستر های سه بعدی یک طرح کلی را برای شما به تصویر می کشد ولی در سایر کاغذ دیواری ها یکی ازطرح ها بصورت مرتب روی دیوار تکرار می شود .

هر دوی این محصولات بسیار مورد پسند طراحان و دکوراتیو ها می باشد و طراحان حرفه ای با استفاده از دو یا چند نوع از این محصولات باعث زیباتر جلوه دادن کار می‌شوند.

پوستر سه بعدی پذیرایی

برای پذیرایی و دیوار پشتی تلویزیون اگر تمایل داشته باشید پوستر سه بعدی استفاده کنید بسیار فضا جذاب تر دیده می شود.

برای پذیرایی معمولا تصاویر پوستر به گونه ای است که قسمت بالایی پوستر طرح اصلی می باشد و قسمت های پایینی باقی طرح ها به تصویر کشیده شده است .

و درمورد دیوار پشت تلویزیون هم همین قانون رعایت می شود به علت اینکه با وجود مبلمان و تلویزیون ما بتوانیم تصاویر اصلی را داشته باشیم .

ما میتوانیم برای پشت مبلمان در پذیرایی از طرح ههای گل ،پنجره مجازی، طبیعت و منظره ،کهکشان ،آجرو سنگ که معمولا برای دیوار بالای شومینه بکار میرود،البته طرح ها و سلایق بسیار متفاوت می باشد ومعمولا برای دیوارپشت تلویزیون معمولا از چهره وطرح فوتبالی ،طرح چوب و …. استفاده می شود که البته ما به تعداد خیلی کمی از این طرح ها اشاره کردیم .

برای سایر مکان‌های خانه مانند اتاق خواب و نشیمن نیز می توان از پوستر های سه بعدی لاکچری استفاده کرد .

گرچه این نکته را نیز باید متذکر شویم که قیمت پوستر های سه بعدی بسیار بالاتر از کاغذ دیواری های معمولی می باشد و گاهی مشتریان از پرداخت این همه هزینه بالا رضایت ندارند به همین دلیل ما پیشنهاد می‌کنیم بهتر است از طراحان حرفه ای کمک بگیرید تا بتوانند با ترکیب کاغذ دیواری های معمولی با سه بعدی لاکچری هزینه های شمارا به طور چشم گیری کاهش دهند .

برای اتاق خواب نیز پیشنهاد نصب پوستر های سه بعدی لاکچری را میدهیم که هم فضای اتاق را یسیار شیک میکند و هم با انتخاب طرحی درست و بجا باعث آرامش و حال خوب برای مشتریان عزیز می شود که  برای اتاق خواب ها طرح های جنگل، اقیانوس ،ماشین های کلاسیک ،نقشه و … می باشد که هر مشتری با توجه به علاقه و سلیقه خود بهترین را انتخاب می‌کند .البته پوستر های سه بعدی را در فضاها و مکان های دیگر نیز به کار می برند مانند باشگاه های بدنسازی و سالن های زیبایی و ….

تیم بازار دکور تمام تلاش خود را می‌کند تا در زمینه مشاوره و فروش و طراحی و اجرا بتواند بهترین نوع خدمات  را با توجه به بودجه شما و زمان و کیفیت کار  به مشتریان عزیز ارائه دهد .

#

شما هنوز وارد نشده اید

شما در حال مشاهده سایت بصورت یک میهمان هستید ، برای ارسال نظر باید وارد شوید

ورود به فروشگاه
نظرات کاربران (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را برای این مطلب ثبت میکنید